ادلی پرلودر

بروکر

آلپاری:

بروکر آلپاری که در کشور روسیه مستقر است در سال 1998 تاسیس شد و  یکی از موفق ترین بروکر های دنیا در زمینه سیستم های مورد نیاز برای بازار فارکس و معاملات است. در طی تمامی این سال ها با ارايه کامل ترین خدمات و برآورده کردن محیطی امن و قابل اعتماد برای معامله گران توانسته شهرتی بین المللی را کسب کند. مشتریان آلپاری میتوانند در این بروکر اقدام به افتتاح انواع  حساب بکنند.

انواع حساب در آلپاری:

1} نانو

2} استاندارد

3} ECN

4} PRO-ECN

کاربران آلپاری می توانند با افتتاح یکی از این 4 حساب, با سرعت بالا و کمترین اسپرد معاملات خود را در پلتفرم های نرم افزاری متصل به آپاری, یعنی متاتریدر 4 یا 5 انجام دهند. اسپرد به معنای تفاوت میان قیمت خرید و فروش بین خریدار و فروشنده است. به عبارتی دیگر یکی از راه های درآمدزایی بروکر ها در قبال خدمات اعمال شده برای کاربران همین اسپرد یا کارمزد معاملات خواهد بود که در این بروکر این اسپرد به کمترین میزان خود رسیده است.

1} نانو:

 این حساب به دلیل نمایش دادن حساب ها با واحد سنت, مناسب برای کاربران تازه کار می باشد که قصد دارند با ریسک کم و قابل کنترل کسب تجربه کنند. همچنین معاملگران حرفه ای نیز می توانند از این حساب برای تست استراتژی های خود استفاده کنند و پس از کسب نتیجه حساب خود را ارتقا دهند.

معامگران در این حساب می توانند با اسپرد مناسب حدود 0.2 پیپ تا حداکثر 25 اردر باز کنند و در هرکدام حداکثر تا 10 لات معامله کنند و از اهرم تا سقف 1:500 استفاده کنند بدون کمیسیون استفاده کنند. مشتریان می توانند با سپرده گذاری 0 دلار نیز شروع به کار کنند.

2} استاندارد:

این حساب مناسب افراد با تجربه که آشنایی کافی با محیط فارکس دارند می باشد.

معاملگران با استفاده از پلتفرم متاتریدر می تواند تا حداکثر 500 اردر در روز به اندازه 50 لات معامله کنند و از اسپرد پایین حداقل 0.2 پیپ بدون کمیسیون تا اهرم 1.1000 بهره مند شوند. مشتریان می توانند با سپرده گذاری 20 دلار شروع به کار کنند.

3} حساب ECN  :

این حساب برای معامله گران حرفه ای که توانایی و مهارت استفاده از یک تجارت اتوماتیک در محیط ECN رو دارند مناسب است و می توانند با سپرده گذاری حداقل 300 دلار آمریکا شروع به معاملات روزانه حداکثر تا 500 اردر و تا 100 لات بکنند و از اهرم تا سقف 1.1000 بهره مند شوند.

4} حساب PRO-ECN :

این حساب در سطح پیشرفته تری نسبت به سطوح قبلی طبقه بندی شده و معامله گران می توانند با سپرده گذاری حداقل 500 دلار شروع به کار کنند و طی روز به تعداد دلخواه اردر تا 100 لات باز کنند و از اهرم تا 1.1000 بهره مند شوند.

همچنین دارای اسپرد از 0.2 پیپ و 16 دلار کمیسیون در قبال هر 1 میلیون دلار معامله خواهد بود.

جهت ثبت نام کلیک نمائید
نرخ آنلاین ارز