ادلی پرلودر
  • خانه
  • قیمت بیت کوین تا کریسمس !!!

قیمت بیت کوین تا کریسمس !!!

قیمت بیت کوین تا کریسمس !!!

” پلن بی ” ( Plan B ) , خالق مدل انباشت به جریان بیت کوین , با انتشار یک توویت در شبکه خود از اوج گرفتن احتمالی بیت کوین تا قیمت 100 هزار دلار خبر داد! او ماه های پیش روی بیت کوین را بسیار حیاتی و تعیین کننده عنوان کرد. همچنین هنگامی که بیت کوین از سقف تاریخی خود یعنی 64 هزار دلار سقوط کرد ,  معتقد بود که روند صعودی بیت کوین هنوز به پایان نرسیده است!

به گفته plan B   زمان صعود عظیم و تاریخ ساز بیت کوین بر اساس فرضیه مدل STOCK TO FLOW که اختصارا S2F نامیده میشود فرا رسیده است!

فرضیه مدل S2F :

این تصویر مدل سری زمانی بر اساس داده‌های حاصل از بیت کوین است که در آن شاخص های کلان مانند داده های طلا و نقره و ملک و املاک در نظر گرفته نشده است. PLAN B    با این فرضیه معتقد است که زمان اوج گرفتن بیت کوین تا قیمت 100 هزار دلار تا پایان کریسمس فرا رسیده!

اما موضوع از آنجایی جالب می شود که پلن بی معتقد است که در پیش بینی این عدد بسیار محتاطانه عمل کرده است! او در فرضیه S2FX که مدل آپدیت شده فرضیه S2F است این رقم را حتی تا 288 هزار دلار ممکن دانست!

اما بد نیست نگاهی به مسیر قیمتی بیت کوین در 4 سال آینده بر اساس مدل STOCK TO FLOW   داشته باشیم.

پلن بی بر اساس این فرضیه قیمت بیت کوین را روی 864 هزار دلار پیش بینی کرده است!

اما با این حال ,  وی همچنین تذکر داد که این مدل صرفا یک فرضیه است و احتمال شکست خوردن آن وجود دارد. چرا که طبیعت بازار بر غیر قابل پیش بینی بودن آن استوار است!

وی معقتد است که بیت کوین با ریزش های اخیر خود در حال آزمودن معامله گر های ریسک ناپذیر میباشد! بیت کوین با ریزش های گاه گاه خود قصد دارد تا آنانی که تحمل این بازار بزرگ و پر نووسان را ندارند را از بازی بیرون بکشد!

پیام بیت کوین به سرمایه گذاران این چنین است که اگر واقعا تحمل و شجاعت سود و ضرر های پر ریسک بازار را ندارید همین الان کنار بکشید . در غیر این صورت به مسیر پر ماجرای بیت کوینی ها خوش آمدید!

اما چیزی که کاملا مشخص است مسیر پر نوسان و طولانی است که بیت کوین خواهد داشت. یعنی اگر انتظار داشته باشیم که پادشاه بازار ارز های دیجیتال کاملا ناگهانی و بصورت خطی صعود کند انتظار غیر منطقی داریم!

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نرخ آنلاین ارز